GRADOMAT KALKULATOR KOSZTÓW NAPRAWY AUTA

Wycena auta w kilku prostych krokach

System umożliwia przeprowadzenie wyceny całkowicie online. To wygodne narzędzie, które prowadzi użytkownika przez cały proces w zaledwie kilku krokach. Wystarczy uzupełnić parametry samochodu i wskazać miejsca wgnieceń, co zajmuje zaledwie kilka chwil gdyż do dyspozycji użytkownika do tego celu pozostaje intuicyjny formularz wraz z interaktywnym trójwymiarowych modelem pojazdu. Dzięki temu zakres naprawy zostaje dokładnie oszacowany i na jego podstawie klient otrzymuje wycenę adekwatną do zaistniałej szkody. Kluczowe zalety tego rozwiązania to:

  • Szybka wycena bez konieczności osobistej wizyty w serwisie i oględzin technika
  • Precyzja dzięki dedykowanemu rozwiązaniu zaprojektowanemu na potrzeby wyceny
  • Dostęp do otrzymanych kalkulacji w dowolnym momencie poprzez panel klienta
Panel wyceny przebiegającej w kilku prostych w krokach

Kalkulator wycen uwzględnia wizualizacji 3D upraszczający proces dla użytkownika

Kalkulator wycen

Proces wyceny zaplanowany został w sposób, który umożliwia użytkownikowi wybór opcji w ramach prostego, intuicyjnego formularza. Niezbędne dane zdefiniowane zostały w menu dropdown, co przyspiesza proces wypełnienia zgłoszenia dając użytkownikowi pewność, że podał wyczerpujące i właściwe na potrzeby wyceny informacje.

Panel klienta z prostym, intuicyjnym menu

Panel klienta

Dedykowany panel klienta, po zalogowaniu zapewnia dostęp do historii zgłoszeń z uwzględnieniem danych podanych w formularzu, a więc dotyczących modelu samochodu, a także daty otrzymania wyceny. Daje możliwość pobrania pliku z przygotowaną kalkulacją w każdej chwili z dowolnego miejsca na świecie.

Widok listy artykułów blogu prezentowanych w formie kafli

Blog czyli baza wiedzy dla zmotoryzowanych

Za pośrednictwem serwisu użytkownicy mogą nie tylko sprawnie i w krótkim czasie uzyskać wycenę. Specjaliści w branży z Gradomat.pl na stronach blogowych realizują również istotny w tej tematyce cel informacyjny. W tematycznych artykułach przybliżają klientom proces wyceny oraz naprawy nowoczesną i unikalną techniką PDR, jak również samego zjawiska gradobicia i jego wpływ na lakier samochodowy.