KITE

STRONA INTERNETOWA

Jedna z pierwszych szkół kitesurfingu w Polsce. Obecna na rynku od 20 lat, od ostatnich 10 szkoli również adeptów windsurfingu.

Wyróżnia ich tradycja i doświadczenie. Regularnie organizowane eventy, wyjazdy zagraniczne i szkolenia z udziałem autorytetów branży co roku przyciągają uczestników z całego kraju.

Komfortowe zakwaterowanie, najnowszy sprzęt, a do tego jedyna w swoim rodzaju surferska atmosfera, którą tworzy w Chałupach Kite sprawia, że szkoła znajduje uznanie wielu powracających klientów, a liczba zorganizowanych kursów sięga kilkunastu tysięcy.

Zobacz Online

Strona internetowa Kite.pl - więcej niż www

Gdy tylko zetknęliśmy się z Kite.pl poczuliśmy, że to więcej niż sport, więcej niż hobby i więcej niż biznes. To lifestyle! Naszym celem było odzwierciedlenie tego na stronie, tak by użytkownik z łatwością odnalazł się w świecie sportów wodnych przeniesionym do sieci

  • Żywy, pełen temperamentu design stanowi doskonałe tło i uzupełnienie warstwy merytorycznej. Zależało nam by estetyka wpisywała się w pozytywny, energiczny klimat kitesurfingu. Czy nie chce się od razu pakować walizek i jechać na Hel?
  • Nawigacja i użyteczność - obszerny content wymagał przemyślanej organizacji wielu sekcji: oferty szkoleń, wyjazdów, obozów i zakwaterowania, którym towarzyszy blog, sekcja pogodowa oraz sklep internetowy.
  • O uporządkowany kod zadbaliśmy z jednakową starannością mając na uwadze optymalizację oraz łatwość zarządzania i aktualizowania strony.

Obozy

Podział oferty umożliwia efektywną prezentację treści skierowaną do właściwej grupy odbiorców. W sekcji Obozy wydzielone zostały kategorie tematyczne, by następnie użytkownik mógł zapoznać się z opisem i poczuć wiatr w latawcu przeglądając materiały video. A gdy już podejmie decyzję o zarezerwowaniu terminu może zrobić to również poprzez stronę. W razie wątpliwości, rozwiąże je sekcja FAQ.

Wyjazdy

Planujący wyjazd znajdą tu opisy bieżących wypraw grupowych, wraz z modułami wyboru terminu i pokoju z wbudowaną galerią. Przeglądając sekcję tę z pewnością znajdą inspirację dla zindywidualizowanej oferty biura podróży. Jest w czym wybierać. Od czego jednak, w razie dylematu, jest zoptymalizowany pod urządzenia mobilne formularz kontaktowy?

Przyczepy

Wybór zakwaterowania staje się proste dzięki przejrzystym sposobowi przedstawienia dostępnych opcji w zależności od ilości osób i standardu. Nie zabrakło zdjęć, filmów oraz informacji o możliwych na zachętę rabatach, wszystko wygodne w przeglądaniu również na mobile.

Postawiliśmy na zróżnicowane widoki

Poruszanie się po stronie powinno być nie tylko intuicyjną czynnością, i to niezależnie od urządzenia użytkownika, lecz w miarę użytkowania serwisu winno stymulować i zachęcać do dalszej eksploracji. Pewni spełnienia standardów Responsive Web Design wiemy, że zaprojektowane przez nas różnorodne widoki nie tylko prezentują się atrakcyjnie, lecz również spełniają wymóg użyteczności wykorzystując rozmaite moduły, takie jak kalendarze, formularze, galerie, wpisy blogowe, opinie klientów i inne.

Strona z (po)lotem

Przy pracy nad stroną dla Kite.pl daliśmy się porwać niczym latawiec. Dlaczego? Trochę ze względu na rozmach i dobry design, a na pewno z uwagi na stabilność, moc i łatwe sterowanie. Możemy pokusić się o stwierdzenie, że w efekcie współpracy udało nam się znaleźć wspólny język i dostarczyć stronę z system CMS, która jak każdy profesjonalny sprzęt, jest lekka, niezawodna i łatwa w obsłudze.

Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie ciasteczek w celu zapewnienia prawidłowego działania strony i prowadzenia statystyk odwiedzin. Dowiedz się więcej o plikach cookies.