SQM Rental House Platforma B2B do najmu sprzętu multimedialnego

Innowacyjna platforma B2B w branży AV

Inteligentny system bazując na autorskich algorytmach opartych na AI wspiera realizację zamówień i optymalizuje proces na wielu płaszczyznach. O jego maksymalnej efektywności świadczy fakt, że nawet bardzo złożone zamówienia realizować można przy pomocy zaledwie kilku kliknięć. Platforma zaprojektowana została przy założeniu daleko idącej automatyzacji. Dla wygody użytkownika, zaimplementowany został konfigurator najmu z wizualizacją 3D oraz asystent kompletacji zamówień. Do dyspozycji klientów oddana została obszerna i użyteczna bazy wiedzy oraz pomoc techniczna.

System kompletacji zamówień

Rewolucyjne wykorzystanie technologii AI umożliwia wyjście naprzeciw potrzebom i indywidualnym preferencjom użytkowników. Zapamiętuje i wykorzystuje ona informacje na temat wcześniejszych zamówień, a w razie konieczności uzupełnia brakujące i komplementarne elementy pomagając prawidłowo zrealizować zamówienie.

Integracja z systemem ERP

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom bazodanowym i komunikacji z API platforma na bieżąco integruje dane z systemem ERP Current RMS pobierając informacje dotyczące stanów magazynowych na określony dzień oraz dynamicznie generuje ceny klienta na podstawie indywidualnych parametrów i historii zamówień.

Mozaika widoki

Multimedialna baza wiedzy

Platforma B2B to więcej niż wynajem sprzętu audiowizualnego. Poza szeroką ofertą dostępnych urządzeń, to potężna baza, z której użytkownicy czerpać mogą wiedzę techniczną dotyczącą parametrów i specyfikacji produktów, również w formie video przewodników. Ponadto bezpośrednio na podstronie każdego produktu jednym kliknięciem wygenerować można szczegółową kartę katalogową.

Optmalizacja dla środowiska

Wielowymiarowa optymalizacja czasu i kosztów to również redukcja śladu węglowego np. dzięki łączonemu transportowi sprzętu, czy eliminacji papierowej dokumentacji. Samą już koncepcją biznesową opartą na idei najmu SQM Rental House wpisuje się w ekologiczny kanon unikania nadmiarowej produkcji sprzętu elektronicznego.

Automatyzacja dla biznesu

Obok zautomatyzowanego w znacznym stopniu procesu realizacji zamówienia, wdrożone zostały szybkie płatności online, automatyczne fakturowanie oraz wysyłka powiadomień o statusie zamówień. Nowoczesne rozwiązania to oszczędność czasu również z zakresu obsługi klienta.