AMI BIJOUX SKLEP INTERNETOWY Z KONFIGURATOREM

Kreatywne zakupy w sklepie internetowym z konfiguratorem biżuterii

Bogata oferta naszyjników, kolczyków, bransoletek i pierścionków prezentowana jest w podziale na kategorie według typów oraz w kategoriach specjalnych. Zadbaliśmy tym samym o użyteczność chcąc zapewnić jakość doświadczeń zakupowych i łatwe dotarcie do produktów zarówno dla tych, którzy wiedzą czego poszukują, jak i klientom, którzy potrzebują inspiracji. Niezliczone możliwości komponowania biżuterii własnego projektu otwiera przed klientami marki zaawansowany, choć przystępny konfigurator naszyjników i bransoletek, w którym użytkownik samodzielnie definiuje cechy wymarzonej biżuterii i na bieżąco obserwuje efekty kreacji.

Kompleksowa personalizacja w kliku krokach

Dokładnie 6 prostych kroków dzieli miłośników biżuterii Ami Bijoux od stworzenia własnego, unikalnego projektu od podstaw. Konfigurator to intuicyjne narzędzie, które stopniowo przeprowadzi przez proces tworzenia naszyjnika lub bransoletki bez zawiłości, w uporządkowany sposób, zostawiając miejsce jedynie na kreatywność.

Dynamiczna wizualizacja

Wyobraźnia nie zna limitów zatem kształt pomysłom pozwoli nadać wizualizacja tworzona na podstawie bieżących wyborów opcji konfiguratora. Model powstającego projektu aktualizowany jest z uwzględnieniem materiałów, kolorów, typów i ilości elementów.

Więcej możliwości

O niezwykłych możliwościach personalizacji stanowią możliwości wyboru podstawy i zawieszek oraz wykonanie indywidualnego graweru z pliku klienta. Przy takiej mnogości dostępnych opcji, przemyślane rozwiązania pozwalają sukcesywnie i w prosty sposób kreować niepowtarzalna biżuterię według własnej koncepcji.

Wygodne płatności online i zintegrowane przesyłki

Klienci wybrać mogą najdogodniejszy sposób płatności spośród opcji: PayU, płatności elektroniczne i przelew bankowy. Zakupy i dostawa przebiega naprawdę szybko dzięki bezpośredniej integracji z systemem Poczty Polskiej oraz DPD, która zapewnia sprawne zarządzanie przesyłkami i obsługuje m.in. automatyczne nadawanie przesyłek, pojedyncze i masowe nadawanie bezpośrednio z zamówień w WooCommerce, protokoły nadania, śledzenie przesyłek i wiele innych.

Szybki kontakt i FAQ

Proces obsługi klienta przebiega sprawnie, dzięki zamieszczonemu na stronie formularzowi kontaktowemu. Dodatkowo sekcja FAQ stanowi ułatwienie dla klientów poszukujących odpowiedzi na pytania dotyczące samych produktów, jaki i odnośnie przebiegu procesu zamówienia.

Lokalizator punktów stacjonarnych

Punkty sprzedaży Ami Bijoux zlokalizowane są w miastach na terenie całego kraju. Znalezienie sklepu położonego w dogodnej dla Klienta lokalizacji przebiega w oparciu o listę w połączeniu z interaktywną mapą Google ze wskazówkami dojazdu.