Full House Stock PLATFORMA Z KONTENTEM ROYALITY FREE

Platforma wymiany inspiracji

Unikalny kontent udostępniany jest przez użytkowników, którzy dzielą się swoimi dziełami i zarabiają na pobieranych materiałach. Ci, którzy poszukują wartościowych treści z łatwością dotrą do określonej zawartości korzystając z wyszukiwarki oraz precyzyjnego mechanizmu selekcjonującego z uwagi na zadane parametry, m.in. takie jak kolor, orientacja, czy rodzaj licencji. Mnogość i obszerność kategorii oraz personalizacja wyświetlania to doskonały sposób na znalezienie wyjątkowego pomysłu na projekt.

Zakupy na warunkach użytkowników

Formy zakupu dostosowane zostały do potrzeb i stylu użytkowników. Mają oni wybór pomiędzy jednorazową transakcją i zakupem pojedynczych zdjęć, a planem opartym na puli kredytów lub abonamentem. Subskrypcja na rok daje dostęp do wszelkich materiałów, a dla kont VIP przewidziane są warunki specjalne.

Panel użytkownika

Po zalogowaniu na konto do dyspozycji użytkowników oddany został panel, w którym dostępne są wszelkie pobrane multimedia. Wygodny sposób wyświetlania ostatnio pobranych i ulubionych plików pomaga w ich organizacji. Informacji o pozostałych kredytach i subskrypcji towarzyszy możliwość szybkiego zakupu.

Design bez granic

Kwestie użyteczności potraktowaliśmy kompleksowo wprowadzając funkcje ułatwienia dostępu w zakresie powiększania czcionki oraz możliwości przełączenia w tryb nocny.

Platforma z contentem royality free stworzona dla FULL HOUSE STOCK

Program montażowy dla swobody tworzenia

Proste, przejrzyste zasady i brak wyłączności stanowią istotną wartość serwisu i dają cenną swobodę autorom. Dodatkową opcją współpracy jest produkcja treści na zamówienie. W realizacji wszelkich projektów korzystać mogą z darmowego programu montażowego dostępnego w panelu.

Bogate wnętrze, prosta architektura

Przy projektowaniu serwisu duży nacisk kładliśmy na przejrzystą architekturę, a także kwestie estetyczne, tak by stanowił należytą oprawę dla eksponowanych materiałów. Dzięki temu w nieskrępowany sposób stymuluje działania użytkownika na stronie, zarówno takiego, który rozgląda się za pomysłem na realizację swego projektu, jak i szukającego konkretnych materiałów. Przyjazna struktura sprzyja również swobodnemu poruszaniu się w panelu przez autorów materiałów.