GAMMACAD PRODUKTOWA STRONA INTERNETOWA

Funkcjonalna, precyzyjnie zaprojektowana strona www

Projektowanie konstrukcji budowlanych to nader złożony proces precyzyjnie realizowany przez profesjonalistów. Mieliśmy to na uwadze opracowując koncepcję przejrzystej, nowoczesnej strony z prostą, intuicyjną nawigacją.

  • Atrakcyjny design szyty na miarę. W projekcie zrezygnowaliśmy z bogatych motywów na rzecz minimalistycznej formy i wyeksponowania uporządkowanej treści. Dużo bieli, proste kształty, wyraziste linie na jednolitym tle i subtelne animacje.
  • Responsywność to więcej niż standard, to wymóg. Zadbaliśmy o poprawność wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych już na etapie koncepcji, co przerodziło się w przemyślany, nie pozostawiony przypadkowi efekt końcowy.
  • Wydajność i szybkość działania w pakiecie. Znamy wartość optymalizacji bo wiemy, że za piękną fasadą musi stać solidna konstrukcja. Tak jest również w przypadku GammaCAD.

Virtual Steel

Programowi do obiektowego modelowania 3D konstrukcji stalowych poświęcona jest jedna z dwóch sekcji produktowych strony. Przejrzysty sposób prezentacji możliwości, modułów, informacji o licencji i zmianach, a także osadzenie rozbudowanej bazy wiedzy daje użytkownikowi możliwość kompletnego zapoznania się z charakterystyką produktu.

Dokumentacja rysunkowa konstrukcji stalowych Virtual Steel

AxisVM

Analizy, wymiarowanie, modelowanie układów konstrukcyjnych w jednym programie. To potężne, konfigurowalne narzędzie, dla specjalistów, które wymaga odpowiedniej prezentacji i wprowadzenia dla użytkowników, którzy podejmują decyzję o zakupie licencjonowanej wersji programu. O to wszystko zadbaliśmy projektując architekturę informacji i eksponując kluczowe sekcje w przejrzystym układzie graficznym strony.

Program do analiz i wymiarowania konstrukcji AxisVM

Postawiliśmy na zróżnicowane widoki

Zdywersyfikowany content strony, obejmujący zarówno treści dotyczące samej firmy, jak i dedykowanych produktów, bazę wiedzy i rozbudowane galerie projektów z sortowaniem i filtrowaniem wyników, wymagał wyboru najefektywniejszego sposobu prezentacji i stworzenia dopasowanych szablonów dla różnych podstron.

Czytelna architektura informacji dla złożonych widoków
Czytelna architektura informacji dla złożonych widoków