KITE STRONA INTERNETOWA

Strona internetowa Kite.pl - więcej niż www

Gdy tylko zetknęliśmy się z Kite.pl poczuliśmy, że to więcej niż sport, więcej niż hobby i więcej niż biznes. To lifestyle! Naszym celem było odzwierciedlenie tego na stronie, tak by użytkownik z łatwością odnalazł się w świecie sportów wodnych przeniesionym do sieci

  • Żywy, pełen temperamentu design stanowi doskonałe tło i uzupełnienie warstwy merytorycznej. Zależało nam by estetyka wpisywała się w pozytywny, energiczny klimat kitesurfingu. Czy nie chce się od razu pakować walizek i jechać na Hel?
  • Nawigacja i użyteczność - obszerny content wymagał przemyślanej organizacji wielu sekcji: oferty szkoleń, wyjazdów, obozów i zakwaterowania, którym towarzyszy blog, sekcja pogodowa oraz sklep internetowy.
  • O uporządkowany kod zadbaliśmy z jednakową starannością mając na uwadze optymalizację oraz łatwość zarządzania i aktualizowania strony.

Widok podstrona obozy z podziałem na kategorie

Obozy

Odpowiednia organizacja oferty umożliwia efektywną prezentację treści skierowaną do właściwej grupy odbiorców. Podział sekcji Obozy na kategorie tematyczne ułatwi dotarcie do konkretnej propozycji użytkownikowi, który niemal natychmiast poczuć może wiatr w latawcu przeglądając materiały video. Od tego momentu do zarezerwowania terminu dzieli już tylko krok.

Widok podstrony wyjazdy z różnorodnymi modułami

Wyjazdy

Planujący wyjazd znajdą tu opisy i galerie zdjęć bieżących wypraw grupowych, wraz z modułami wyboru terminu i pokoju. Łatwo znaleźć tu inspirację również dla zindywidualizowanej oferty biura podróży. Przy takim wyborze łatwo o dylemat. Zapytania można więc szybko kierować poprzez zoptymalizowany pod urządzenia mobilne formularz kontaktowy.

Łatwo dostępne informacje o ofercie najmu na mobile

Przyczepy

Wybór zakwaterowania jest niezwykle prosty dzięki przejrzystemu przedstawieniu opcji dostępnych dla wybranej ilości osób i standardu. Opisy wraz z materiałami graficznymi i video – wszystko to wygodne w przeglądaniu również w wersji mobilnej.

Postawiliśmy na zróżnicowane widoki

Poruszanie się po stronie jest intuicyjną czynnością niezależnie od urządzenia użytkownika. Pewni spełnienia standardów Responsive Web Design wiemy, że zaprojektowane przez nas różnorodne widoki prezentują się atrakcyjnie zachęcając do dalszej eksploracji oraz spełniają wymóg użyteczności. W realizacji projektu wykorzystaliśmy rozmaite moduły funkcjonalne, takie jak kalendarze, formularze, galerie, wpisy blogowe, opinie klientów i inne.

Widok podstrony wynajem przyczep z intuicyjną prezentacją oferty
Widok podstrony wynajem przyczep z intuicyjną prezentacją oferty

Strona z (po)lotem

Przy pracy nad stroną dla Kite.pl daliśmy się porwać niczym latawiec. Dlaczego? Trochę ze względu na rozmach i dobry design, a na pewno z uwagi na stabilność, moc i łatwe sterowanie. Możemy pokusić się o stwierdzenie, że w efekcie współpracy udało nam się znaleźć wspólny język i dostarczyć stronę z system CMS, która jak każdy profesjonalny sprzęt, jest lekka, niezawodna i łatwa w obsłudze.