KRUCHO PLATFORMA HANDLOWA DO DYSTRYBUCJI PIECZYWA

Panel klienta z czytelnym menu podzielonym na dostawy, historię, płatności, konto użytkownika

Panel klienta

Nowoczesny i intuicyjny panel klienta pozwalający na samodzielne zarządzanie aktywnymi zamówieniami.

Automatyczny wydruk paragonów

Każda sprzedaż B2C zgodnie z prawem powinna zostać zafiskalizowana. Dzięki integracji z drukarką Novitus, proces wydruku paragonu realizujemy automatycznie codziennie dla wszystkich opłaconych dostaw.

Płatności abonamentowe

Dzięki płatnościom rekurencyjnym klient obciążany jest za dostawę bezpośrednio przed jej realizacją. Uniknęliśmy w ten sposób przedpłat i płatności z góry za cały miesiąc a klient zyskał pełną elastyczność zarządzania swoim zamówieniem.

Szybkie zamówienie na mobile

Automatyczna wysyłka e-faktur

System umożliwia wystawianie faktur i wysyłanie ich do klientów biznesowych dzięki integracji z programem do fakturowania. Wszystkie dokumenty dostępne z poziomu panelu to oszczędność czasu i wydajne zorganizowanie procesów sprzedażowych.

Łatwy proces zakupowy

Platforma KRUCHO.COM umożliwia zarządzanie zamówieniami na dowolnym urządzeniu przez przeglądarkę www lub na urządzeniach mobilnych.

Zamówienie w prostym widoku na desktop

Nowoczesny design

Projektując platformę KRUCHO.COM zadbaliśmy o atrakcyjność grafiki, a także intuicyjność i łatwość nawigacji. Nasi projektanci dopełnili starań o zachowanie wysokich standardów użyteczności m.in. w kwestii układu, planowania zachowania użytkownika i zachowując zasadę mobile first.

Smartfony- różnorodne screeny z aplikacji