x-one dla logistyki
VR / AR
Shopware online store

Kompleksowe i innowacyjne rozwiązania IT dla logistyki

Jesteśmy specjalistami IT z bogatym portfelem realizacji dla logistyki. Dostarczamy systemy dla najbardziej zaawansowanych logistycznych wyzwań, którym sprosta dedykowana technologia i nieszablonowe podejście. Razem wyznaczymy drogę do sukcesu!

Wiele możemy dla Ciebie zrobić

X-ONE - Software House z Poznania

Jesteśmy Twoim partnerem IT – zaprojektujemy i wdrożymy rozwiązanie od 0. Wraz z Tobą wcielimy w życie pomysł, zmieniając go w produkt cyfrowy. Wspieramy rozwój Twojego biznesu na każdym etapie, dzięki kreatywnemu podejściu. We współpracy cenimy relacje, profesjonalizm i otwartość. Znajomość technologii przez nasz wykwalifikowany zespół pozwala nam realizować projekty z pewnością zachowania wysokich standardów.

Sklepy internetowe

Tworzymy funkcjonalne systemy e-commerce. Wybieramy sprawdzone platformy i dostosowujemy działania do założeń biznesowych naszych Klientów oraz potrzeb kupujących. Zapewniamy integrację z systemami źródłowymi i obsługę powdrożeniową.

Dedykowane rozwiązania IT

Specjalizujemy się w wytwarzaniu dedykowanego oprogramowania. Analizujemy potrzeby i przekształcamy idee w innowacyjne, szyte na miarę rozwiązania: aplikacje webowe, portale, platformy B2B i B2C, a także systemy backendowe CRM, MES, platformy internetowe.

Aplikacje mobilne

Projektujemy aplikacje mobilne na Android i iOS wykorzystując najnowsze technologie. Dbamy o niezawodność systemową oraz przejrzysty interface. Przeprowadzamy testy zapewniające bezpieczeństwo na każdym etapie.

Strony internetowe

Tworzymy responsywne strony internetowe, które wyróżnia unikalny, nowoczesny design i intuicyjna nawigacja. Zaprojektujemy zarówno minimalistyczną wizytówkę, jak i bardziej wymagającą stronę korporacyjną, promocyjny landing page, czy serwis tematyczny.

Jesteśmy dla Ciebie stworzeni!

Startupy

Startupy

Marzysz o rewolucji, kochasz innowacyjne rozwiązania technologiczne i szukasz doświadczonego partnera? Nie mogłeś trafić lepiej! Uwielbiamy niszowe projekty. Potrafimy dostrzec potencjał nawet w najbardziej szalonych rozwiązaniach. Podziel się z nami swoim pomysłem, a my podzielimy się naszą wiedzą i włożymy dużo wysiłku, by wspólnie stworzyć coś wyjątkowego.
Przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwa

Twoja firma rozwija się i szukasz sposobu, by nie tylko nadążyć, ale i wyprzedzić zmiany? Potrzebujesz usprawnień, które pozwolą Ci zoptymalizować procesy i zmniejszyć koszty? A może stoisz przed innymi wyzwaniami natury technologicznej? Znajdziemy rozwiązanie! Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, analityczne spojrzenie i umiejętności programistyczne sprawnie osiągamy założone cele.
Agencje reklamowe

Agencje reklamowe

Jeśli to nie kreatywność, a nawet to nie sky is the limit, lecz nadmiar zleceń, a chcesz zaoferować swoim klientom kompleksową obsługę, mamy pomysł: Pracujmy razem! Tak jak Ty jesteśmy innowatorami i to czyni nas doskonałym partnerem, niezależnie od tego czy reprezentujesz małą, czy większą agencję. Odnajdujemy się w pracy pod presją czasu, a niecodzienne wyzwania to nasza poranna kawa!

4,9

Sprawdź, jak przebiega współpraca z nami

Poznaj opinie klientów, którzy na co dzień pracują z wykorzystaniem stworzonych przez nas produktów.

sprawdź

Zobacz, projekt nagrodzony przez ekspertów branży

Jak połączyliśmy przestrzeń online i offline w salonach optycznych? 
Sprawdź projekt w strategii omnichannel, który zredefiniował doświadczenia i został doceniony przez Jury konkursu e-Commerce Polska awards.

zobacz jak to robimy

Co nas wyróżnia

Warto pracować z nami

Kompleksowość

Oferujemy pełen zakres usług – od analizy pomysłu lub problemu, przez projektowanie i wdrażanie rozwiązań, po ich utrzymanie. W realizacjach kompleksowych narzędzi IT bez obaw łączymy oprogramowanie ze sprzętem.

Elastyczność

Tworzymy przyjazne narzędzia, obsługując firmy na różnych obszarach – od kreatywnych, nowoczesnych stron, sklepów i aplikacji, po zaawansowane, kompleksowe rozwiązania IT. Proces wytwórczy dostosowujemy do oczekiwań naszych Klientów.

Doświadczenie

Bazujemy na naszych doświadczeniach i wypracowanych standardach. Wykorzystujemy zdobytą wiedzę łącząc ją z innowacyjnymi technologiami. Wdrażamy konkretne rozwiązania dopasowane do wymagań naszych Klientów.

Innowacyjność i odwaga

Lubimy wyzwania! Widzimy w nich szansę na zdobycie nowych doświadczeń i stworzenie kolejnych innowacji. Kreujemy nową rzeczywistość i to napędza nas do dalszego działania.